Ból i krwawienie dziąseł? Na ratunek pasta Ajona!

0
31
Ból i krwawienie dziąseł? Na ratunek pasta Ajona!

Krwawienie i ból dziąseł to popularny problem, który dotyka coraz większą rzeszę ludzi. Najczęściej winę za ten stan ponoszą bakterie bytujące w jamie ustnej, które na skutek przemiany materii atakują szkliwo i dziąsła, często powodując parodontozę. Aby temu zapobiec, do codziennej higieny jamy ustnej warto wprowadzić pastę Ajona. Jej silne działanie antybakteryjne zwalcza bakterie wywołujące próchnicę i zapalenie dziąseł – i to już w zaledwie 10 sekund!

Komu polecana?

Pasta do zębów Ajona w szczególności dedykowana jest osobom borykającym się z chorobami przyzębia i krwawiącymi dziąsłami. Jej innowacyjna formuła skutecznie zmaga się z tymi dolegliwościami, eliminując ryzyko ich ponownego wystąpienia. Co więcej, zapewnia nie tylko zdrowe zęby i mocne dziąsła, ale również pozostawia przyjemne uczucie długotrwałej świeżości. Przeznaczona do codziennej pielęgnacji.

Ajona doskonale sprawdzi się w roli profilaktyki próchnicy i parodontozy. Polecana osobom o wrażliwych i luźno rozstawionych szyjkach oraz przy czyszczeniu protez zębowych. Z uwagi na niewielkie, poręczne wymiary jest także chętnie wybierana w podróż.

Jak działa pasta do zębów Ajona?

Fenomen działania pasty Ajona tkwi w jej unikalnej recepturze. Stanowi bowiem kombinację naturalnych składników wykazujących się działaniem antybakteryjnym z zasadowym pH. Z uwagi na zawartość bisabolola o właściwościach przeciwzapalnych dodatkowo łagodzi objawy stanów zapalnych dziąseł, wspomagając procesy regeneracji. To jednak nie koniec. Pasta do zębów Ajona zawiera wysoką zawartość fosforanów i wapnia, które w naturalny sposób stanowią podstawowy budulec tkanki zęba, wykazując się działaniem remineralizującym i wzmacniającym ich strukturę. Normalizuje mikroflorę jamy ustnej, eliminując uciążliwy problem nieświeżego oddechu. Co więcej, starannie opracowana formuła pasty Ajona dodatkowo usuwa osad i przebarwienia, chroniąc przed tworzeniem się płytki nazębnej i kamienia.

Jak używać?

Generalnie stosowanie pasty do zębów Ajona niczym nie różni się od klasycznej pasty. Tylko jej formuła jest bardziej wydajna. Dzieje się tak dlatego, że jest ona koncentratem do mycia zębów, a co za tym idzie, jej receptura jest pięć razy bardziej wydajna od normalnej pasty. Dlatego do codziennego szczotkowania wystarczy ilość pasty odpowiadająca główki zapałki, aby zapewnić zębom i dziąsłom należytą czystość i świeżość. Tak, jak w przypadku tradycyjnych odpowiedniczek, tak i w przypadku pasty Ajona – szczotkujemy nią zęby przez 2-3 minuty, co najmniej dwa razy dziennie (po posiłkach i przed snem).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj