Sklep dla biegaczy sklepNapieraj.pl – miejsce dla biegaczy ultra

0
188
Sklep dla biegaczy sklepNapieraj.pl – miejsce dla biegaczy ultra

Sklep dla biegaczy sklepNapieraj.pl to miejsce, które powstało z myślą o rajdach przygodowych i biegach ultra. Jest powiązany z portalem napieraj.pl o tej właśnie tematyce. Można w nim nabyć profesjonalny sprzęt biegowy do wykorzystania na zawodach oraz treningach przygotowawczych. Dostępny tu towar nadaje się także do użytku trekkingowego. Poza podstawowym ekwipunkiem biegacza, czyli butami, sklep dysponuje szeroką gamą odzieży i akcesoriów niezbędnych w trasie. Twórcy biorą pod uwagę specyfikę wymagającego sportu, jakim jest bieganie ultra. Przemierzanie tak długich tras (które często mają 100 kilometrów i więcej) wymaga zastosowania odpowiednich produktów.

Po pierwsze – buty

W sklepie dla biegaczy sklepNapieraj.pl znajduje się kilkadziesiąt modeli butów dostępnych dla kobiet i mężczyzn. Znaczną część stanowi obuwie uznanej firmy inov-8, która proponuje wyspecjalizowany asortyment o wysokiej przyczepności. Marka powstała w wymagających rejonach górzystych, które są pełne traw i skał. Dzięki temu twórcy mogli stworzyć but odpowiedni na różnego rodzaju trasy i warunki pogodowe. Jedną z najbardziej znanych propozycji jest Mudclaw, który posiada aż 8 milimetrów bieżnika.

Po drugie – odzież i akcesoria

Choć buty to podstawa, bez odpowiedniego ubioru się nie obejdzie. Z myślą o trasach ultra, sklep dla biegaczy sklepNapieraj.pl przygotował szeroką gamę strojów na różne pory roku. Podstawą jest wygoda i ochrona przed warunkami zewnętrznymi. Zimą i jesienią ubrania muszą zapewniać odpowiednią izolację termiczną, ale i przewiewność, która zapewni uniknięcia przemoczenia materiału i uczucia nieprzyjemnego zimna na skórze. Niezbędne będą odpowiednie skarpety, które również zapobiegną otarciom. Wiosną, a zwłaszcza latem, sklep oferuje odzież krótką, a świetnym dodatkiem będą czapeczki i daszki chroniące przed słońcem.

SklepNapieraj.pl – sprzęt i akcesoria do biegania w terenie i po górach

W sklepie dla biegaczy sklepNapieraj.pl można kupić akcesoria, dzięki którym wielokilometrowe bieganie staje się komfortowe. Plecaki, saszetki, worki transportowe, pokrowce na telefon, pasy, nerki… Dzięki tym przyborom można mieć przy sobie telefon i ważne drobiazgi. W plecaku znajdzie się także miejsce na bukłak lub bidon – podczas tak długiej wędrówki nie można zapomnieć o nawadnianiu. Niezbędne często okazują się specjalne żele energetyczne i inne odżywki wspierające w trakcie tak dużego wysiłku. Sklep dla biegaczy sklepNapieraj.pl oferuje również sprzęt nawigacyjny, czołówki i zegarki sportowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj